Greek Volleyball Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.


Talk about Volleyball in Greece
 
ΦόρουμΑναζήτησηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

 

 "ΩΡΑ ΓΙΑ ΒΟΛΕΪ"

Πήγαινε κάτω 
2 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
dartanian
Admin
dartanian


Αριθμός μηνυμάτων : 38
Ηλικία : 47
Location : Θεσσαλονίκη
Registration date : 10/09/2007

"ΩΡΑ ΓΙΑ ΒΟΛΕΪ" Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: "ΩΡΑ ΓΙΑ ΒΟΛΕΪ"   "ΩΡΑ ΓΙΑ ΒΟΛΕΪ" Icon_minitimeΤετ Οκτ 10, 2007 2:09 pm

Όσοι πιάνετε στην τηλεόρασή σας το κανάλι Europe 1 τότε θα πρέπει να μάθετε πως υπάρχει από φέτος μία εκπομπί με θέμα μόνο το Βόλλεϊ. Κάθε Τρίτη στις 22:30 με 00:00 ο δημοσιογράφος Γιάννης Γιαννάκης με το επιτελείο του μας ενημερώνουν για τα τεκτενόμενα στο χώρο του αθλήματος που όλοι αγαπάμε με πιο πολύ έμφαση στα τεκτενόμενα της Θεσσαλονίκης.

Η προσπάθεια αυτής της εκπομπής ξεκίνησε πέρσυ με τον ίδιο κορμό (νομίζω) αλλά δε ξέρω τι προβλήματα αντιμετώπισε και έτσι δεν διαδόθηκε όσο θα έπρεπε.

Όσοι λοιπόν δεν έχετε τίποτε καλύτερο να κάνετε την Τρίτη το βράδυ τότε είναι.... "ΩΡΑ ΓΙΑ ΒΟΛΕΪ"
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Δημήτρης
Νέο Μέλος
Νέο Μέλος
Δημήτρης


Αριθμός μηνυμάτων : 6
Ηλικία : 31
Location : Βόλος
Registration date : 21/07/2008

"ΩΡΑ ΓΙΑ ΒΟΛΕΪ" Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: "ΩΡΑ ΓΙΑ ΒΟΛΕΪ"   "ΩΡΑ ΓΙΑ ΒΟΛΕΪ" Icon_minitimeΔευ Ιουλ 21, 2008 10:35 am

Τι κρίμα, αλλά δεν πιάνω αυτό το κανάλι!
Μήμπως ξέρεις καμιά άλλη εκπομπή σε κάποιο άλλο κανάλι;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Δημήτρης
Νέο Μέλος
Νέο Μέλος
Δημήτρης


Αριθμός μηνυμάτων : 6
Ηλικία : 31
Location : Βόλος
Registration date : 21/07/2008

"ΩΡΑ ΓΙΑ ΒΟΛΕΪ" Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: "ΩΡΑ ΓΙΑ ΒΟΛΕΪ"   "ΩΡΑ ΓΙΑ ΒΟΛΕΪ" Icon_minitimeΠεμ Ιουλ 24, 2008 6:31 pm

Μακάρι να ήξερα κάθε πότε δείχνει αγώνες βόλεϊ στην τηλεόραση, αλλά κρίμα που δεν έχω NOVA!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
dartanian
Admin
dartanian


Αριθμός μηνυμάτων : 38
Ηλικία : 47
Location : Θεσσαλονίκη
Registration date : 10/09/2007

"ΩΡΑ ΓΙΑ ΒΟΛΕΪ" Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: "ΩΡΑ ΓΙΑ ΒΟΛΕΪ"   "ΩΡΑ ΓΙΑ ΒΟΛΕΪ" Icon_minitimeΠαρ Ιουλ 25, 2008 12:29 pm

Δημήτρης έγραψε:
Μακάρι να ήξερα κάθε πότε δείχνει αγώνες βόλεϊ στην τηλεόραση, αλλά κρίμα που δεν έχω NOVA!!!!

τώρα στο μόνο κανάλι που μπορείς να δεις αγώνες βόλλεϊ είναι το Eurosport αν και νομίζω ότι έχουν σταματήσει οι αγώνες. Υπομονή μέχρι την ολυμπιάδα που θα γίνει το ολυμπιακό τουρνούα. Σίγουρα θα δείξουν αγώνες ΕΤ1-ΝΕΤ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Δημήτρης
Νέο Μέλος
Νέο Μέλος
Δημήτρης


Αριθμός μηνυμάτων : 6
Ηλικία : 31
Location : Βόλος
Registration date : 21/07/2008

"ΩΡΑ ΓΙΑ ΒΟΛΕΪ" Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: "ΩΡΑ ΓΙΑ ΒΟΛΕΪ"   "ΩΡΑ ΓΙΑ ΒΟΛΕΪ" Icon_minitimeΣαβ Ιουλ 26, 2008 2:37 pm

To εύχομαι!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
"ΩΡΑ ΓΙΑ ΒΟΛΕΪ"
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Greek Volleyball Forum :: ΓΕΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ - Βόλεϊ και άλλα :: ΓΕΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ - Βόλεϊ και άλλα-
Μετάβαση σε: